Tanie loty do Las Palmas

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Las Palmas. Port lotniczy położony jest na wyspie Gran Canaria około 18 km na południe od jej stolicy, miasta Las Palmas. Lotnisko posiada linie autobusowe, którymi można dojechać do wielu miejsc na wyspie. Przy wyjściu z hali odbioru bagażu podróżnego znajduje się postój taksówek. Stanowiska firm wynajmujących samochody znajdują się na parterze w przejściu łączącym halę przylotów międzynarodowych z halą przylotów EU.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Las Palmas LPA od 1265 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Las Palmas LPA od 1596 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Las Palmas LPA od 1399 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Las Palmas LPA od 996 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Las Palmas LPA od 901 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Las Palmas LPA od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wiednia VIE do Las Palmas LPA od 577 PLN
Połączenie lotnicze z Wiednia (Austria) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Wiedeń Schwechat (VIE), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.