Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Lwowa LWO od 540 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Lwowa (Ukraina). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Lwów Lwów Intl Airport (LWO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Lwowa LWO od 394 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Lwowa (Ukraina). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Lwów Lwów Intl Airport (LWO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Lwowa LWO od 102 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Lwowa (Ukraina). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Lwów Lwów Intl Airport (LWO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Lwowa LWO od 211 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Lwowa (Ukraina). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Lwów Lwów Intl Airport (LWO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Lwowa LWO od 102 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Lwowa (Ukraina). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Lwów Lwów Intl Airport (LWO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Lwowa LWO od 190 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Lwowa (Ukraina). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Lwów Lwów Intl Airport (LWO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Lwowa LWO od 499 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Lwowa (Ukraina). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Lwów Lwów Intl Airport (LWO). Typ lotu: RoundTrip.