Tanie loty do Lwowa

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Lwowa. Lotnisko położone 6 km od centrum Lwowa na Ukrainie. Do centrum Lwowa można się dostać autobusem linii 9 oraz 95. Autobusy kursują co 10 minut, a orientacyjny czas podróży to około 25 minut. Do wyboru jest także trolejbus numer 9. Taksówki są dostępne na lotnisku przed terminalem. Orientacyjny czas przejazdu to 15 minut.
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Lwowa LWO od 540 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Lwowa (Ukraina). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Lwów Lwów Intl Airport (LWO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Lwowa LWO od 394 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Lwowa (Ukraina). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Lwów Lwów Intl Airport (LWO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Lwowa LWO od 102 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Lwowa (Ukraina). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Lwów Lwów Intl Airport (LWO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Lwowa LWO od 211 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Lwowa (Ukraina). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Lwów Lwów Intl Airport (LWO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Lwowa LWO od 102 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Lwowa (Ukraina). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Lwów Lwów Intl Airport (LWO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Lwowa LWO od 190 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Lwowa (Ukraina). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Lwów Lwów Intl Airport (LWO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Lwowa LWO od 499 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Lwowa (Ukraina). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Lwów Lwów Intl Airport (LWO). Typ lotu: RoundTrip.