Tanie loty do Rio de Janeiro

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Rio de Janeiro. Port płożony jest na wyspie Governador, a od centrum Rio de Janeiro oddalony jest ok. 20 km na północ. Autobusy lotniskowe co godzinę kursują między lotniskiem a najważniejszymi hotelami i plażami. Empresa Real oferuje połączenie lotniska z centrum Rio De Janeiro. Autobusy komunikacji publicznej kursują między lotniskiem a centrum miasta. Postoje taksówek znajdują się przy wyjściach z terminalu przylotowego. Dojazd do centrum Rio de Janerio zajmuje ok. 35 min. Na lotnisku znajdziemy biura firm wynajmujących samochody.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Rio de Janeiro GIG od 2287 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Rio de Janeiro (Brazylia). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Rio de Janeiro Galeao (GIG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Rio de Janeiro GIG od 2051 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Rio de Janeiro (Brazylia). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Rio de Janeiro Galeao (GIG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Rio de Janeiro GIG od 2043 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Rio de Janeiro (Brazylia). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Rio de Janeiro Galeao (GIG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Rio de Janeiro GIG od 2053 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Rio de Janeiro (Brazylia). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Rio de Janeiro Galeao (GIG). Typ lotu: RoundTrip.