Tanie loty do Mahon

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Mahon. Port położony jest na wyspie Minorca na Morzu Śródziemnym, około 4 km od stolicy wyspy, miejscowości Mahón. Przystanek autobusowy mieści się naprzeciwko terminalu pasażerskiego. Linia 10 łączy lotnisko z dworcem autobusowym w Mahon, skąd liczne inne linie autobusowe docierają do różnych części miasta i innych miejscowości na wyspie. Postój taksówek znajduje się naprzeciwko terminala pasażerskiego. Stanowiska firm wynajmujących samochody znajdują się na parterze (P0) terminalu.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Mahon MAH od 799 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Mahon (Hiszpania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Minorka Minorka (MAH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Mahon MAH od 799 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Mahon (Hiszpania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Minorka Minorka (MAH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina TXL do Mahon MAH od 555 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Mahon (Hiszpania). Wylot z lotniska Berlin Tegel (TXL), przylot na lotnisko Minorka Minorka (MAH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Mahon MAH od 799 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Mahon (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Minorka Minorka (MAH). Typ lotu: RoundTrip.