Tanie loty do Marsa Alam

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Marsa Alam. Międzynarodowy port lotniczy (RMF) położony ok. 60 km na północ od miejscowości Marsa Alam w Egipcie, w pobliżu Riwiery Morza Czerwonego. Lotnisko rozpoczęło działalność 16 października 2003 roku. Port posiada asfaltową drogę startową długości 3000 metrów o kierunkach 15/33 oraz płytę lotniskową z 13 miejscami postojowymi.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Marsa Alam RMF od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Marsa Alam (Egipt). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Marsa Alam Marsa Alam Intl Airport (RMF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Marsa Alam RMF od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Marsa Alam (Egipt). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Marsa Alam Marsa Alam Intl Airport (RMF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Marsa Alam RMF od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Marsa Alam (Egipt). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Marsa Alam Marsa Alam Intl Airport (RMF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Marsa Alam RMF od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Marsa Alam (Egipt). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Marsa Alam Marsa Alam Intl Airport (RMF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Marsa Alam RMF od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Marsa Alam (Egipt). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Marsa Alam Marsa Alam Intl Airport (RMF). Typ lotu: RoundTrip.