Tanie loty do Mediolanu

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Mediolanu. Międzynarodowy port lotniczy Mediolan Malpensa jest włoskim lotniskiem w prowincji Varese. Od centrum miasta port oddalony jest ok. 50 km na północny zachód. Lotnisko Mediolan Malpensa połączone jest z miastem i regionem wieloma liniami autobusowymi. Pomiędzy Terminalem 1 lotniska Mediolan Malpensa MXP i centrum Mediolanu (dworzec kolejowy – Cadorna) kursuje Malpensa Express. Orientacyjny czas podróży to 40 min. Pociąg kursuje co 30 minut. Postoje taksówek są przed terminalami. Są białe i wyposażone w taksometry. Istnieje możliwość wynajmu samochodu. Międzynarodowy port lotniczy Mediolan-Linate położony 7 km od centrum Mediolanu. Jeden z autobusów kursuje między lotniskiem Mediolan Linate a portem lotniczym Mediolan Malpensa. Orientacyjny czas przejazdu wynosi około 70 minut. Linia 73 łączy lotnisko Mediolan Linate z mediolańską stacją metra San Babila Stadion. Autobus kursuje codziennie co 10 minut. Do stacji centralnej można też dojechać autobusem STARFLY, który jeździ codziennie co 30 minut. Prywatne firmy oferują połączenia do: Brescia, Lugano, Pavia, Verona. Postój taksówek znajduje się przed halą przylotów. W hali przylotów znajdziemy stanowiska firm wynajmujących samochody.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Mediolanu MXP od 724 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Mediolan Malpensa (MXP). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Mediolanu BGY od 145 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Mediolanu BGY od 119 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Mediolanu BGY od 145 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina TXL do Mediolanu MXP od 172 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Berlin Tegel (TXL), przylot na lotnisko Mediolan Malpensa (MXP). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Mediolanu BGY od 164 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Mediolanu BGY od 103 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Mediolanu BGY od 590 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Mediolanu BGY od 110 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Mediolanu BGY od 172 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Mediolanu BGY od 119 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Mediolanu BGY od 141 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.