Tanie loty do Pizy

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Pizy. Port lotniczy położony jest przy wybrzeżu, na południe od centrum Pizy i 80 km od Florencji. Do centrum miasta można dojechać autobusem. Do przystanku można dojść z hali przylotów. Autobusy kursują do Lucca przez Pisa Centrale. Ponad to świetne połączenie autobusowe ma lotnisko z głównymi miastami Toskanii. Lotnisko znajduje się w odległości 1 km od dworca kolejowego Piza. Co 10 minut kursuje na niego z portu lotniczego PisaMover Bus. Przed lotniskiem jest postój taksówek czynny całą dobę. Znajduje się tuż przed wyjściem z terminalu lotniska. Na lotnisku działają wypożyczalnie aut, ich stanowiska znajdują się w hali odlotów.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Pizy PSA od 185 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Pizy (Włochy). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Piza Galileo Galilei (PSA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Pizy PSA od 232 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Pizy (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Piza Galileo Galilei (PSA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Pizy PSA od 172 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Pizy (Włochy). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Piza Galileo Galilei (PSA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Pizy PSA od 179 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Pizy (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Piza Galileo Galilei (PSA). Typ lotu: RoundTrip.