Tanie loty do Puerto del Rosario

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Puerto del Rosario. Jedyne lotnisko na Fuerteventurze (FUE), czyli tzn. Wyspie Wiatr na Wyspach Kanaryjskich. Port lotniczy znajduje się 5 km na południe od stolicy wyspy, czyli Puerto del Rosario. Chcąc dojechać na lotnisko z centrum wybierz trasę numer FV- 1. Autobusy linii 3 kursują (co 30 minut) pomiędzy Puerto del Rosario przez lotnisko do turystycznego kurortu Caleta de Fuste (El Castillo). Natomiast autobusy linii nr 10 jeżdżą rzadziej i kursują między Puerto del Rosario i Morro Jable. Najlepszą opcją jest jednak wypożyczenie auta, które posłuży Ci do zwiedzania całej wyspy - na lotnisku znajdziesz kilka ofert różnych firm.
Promocja lotnicza, lot z Schonefeld BER do Puerto del Rosario FUE od 278 PLN
Połączenie lotnicze z Schonefeld (Niemcy) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Schonefeld Berlin Brandenburg Willy Brandt (BER), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Puerto del Rosario FUE od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Rzeszowa RZE do Puerto del Rosario FUE od 1596 PLN
Połączenie lotnicze z Rzeszowa (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Rzeszów Jasionka (RZE), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Puerto del Rosario FUE od 276 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Puerto del Rosario FUE od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Puerto del Rosario FUE od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Puerto del Rosario FUE od 572 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Puerto del Rosario FUE od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wiednia VIE do Puerto del Rosario FUE od 577 PLN
Połączenie lotnicze z Wiednia (Austria) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Wiedeń Schwechat (VIE), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Puerto del Rosario FUE od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.