Tanie loty do Rzymu

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Rzymu. Międzynarodowy port lotniczy Rzym-Ciampino położony jest 15 km na południowy zachód od centrum włoskiej stolicy, tuż przy obwodnicy miasta. Na lotnisko Ciampino można dojechać kilkoma autobusami. Codzienne pomiędzy lotniskiem a dworcem kolejowym Termini kursują autobusy. Połączenia autobusowe są zsynchronizowane z lotami. Pociągiem można dojechać na lotnisko z dworca Roma Termini. Pociąg dojeżdża do stacji Ciampino w ciągu 15 minut. Kolejny etap podróży ze stacji Ciampino to przesiadka na regularnie odjeżdżające do terminalu lotniska autobusy. W pobliżu lotniska znajduje się stacja kolejowa, do której można dostać się korzystając z autobusów. Przejazd trwa 5 min. Na lotnisku można zarezerwować taksówkę. Postój taksówek znajduje się przy wyjściu z hali przylotów. Istnieje możliwość wynajęcia samochodu. Międzynarodowy port lotniczy Rzym Fiumicino położony jest w miejscowości Fiumicino, ok. 30 km na południowy zachód od centrum włoskiej stolicy. Lotnisko obsługiwane jest przez kilka linii autobusowych. Pomiędzy lotniskiem Rzym Fiumicino a Dworcem Głównym Termini w Rzymie średnio co pół godziny jeżdżą pociągi ekspresowe Leonardo Express. Postoje taksówek znajdują się przed wyjściem z Terminali: 1, 2 i 3. W halach przylotów znajdziemy stanowiska firm wynajmujących samochody.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Rzymu FCO od 783 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Rzym Fiumicino (FCO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Rzymu CIA od 240 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Rzymu FCO od 204 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Rzym Fiumicino (FCO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Rzymu CIA od 179 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Rzymu CIA od 172 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Rzymu CIA od 207 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Rzymu CIA od 158 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Rzymu CIA od 185 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Rzymu FCO od 212 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Rzym Fiumicino (FCO). Typ lotu: RoundTrip.