Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Rzymu FCO od 783 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Rzym Fiumicino (FCO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Rzymu CIA od 179 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Rzymu CIA od 172 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Rzymu CIA od 240 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Rzymu FCO od 204 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Rzym Fiumicino (FCO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Rzymu CIA od 185 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Rzymu CIA od 207 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Rzymu CIA od 158 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Rzymu FCO od 212 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Rzymu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Rzym Fiumicino (FCO). Typ lotu: RoundTrip.