Tanie loty do Salonik

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Salonik. Port lotniczy Saloniki-Macedonia (SKG) jest międzynarodowym portem lotniczym położonym 10 km na południe od centrum Salonik, w północnej Grecji. Nazwę „Macedonia” nadano w 1992. Jest to drugie co do wielkości lotnisko w Grecji. Lotnisko posiada bezpośrednie połączenie z centrum Salonik, na tej trasie kursuje autobus numer 78, odjeżdżający co 45 minut. Transfer trwa około 45 minut, a koszt przejazdu w jedną stronę 0,60 EUR. Przed terminalem znajduje się również postój taksówek.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Salonik SKG od 899 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Salonik (Grecja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Saloniki Makedonia (SKG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Salonik SKG od 899 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Salonik (Grecja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Saloniki Makedonia (SKG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Salonik SKG od 899 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Salonik (Grecja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Saloniki Makedonia (SKG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Salonik SKG od 370 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Salonik (Grecja). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Saloniki Makedonia (SKG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Salonik SKG od 899 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Salonik (Grecja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Saloniki Makedonia (SKG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Salonik SKG od 213 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Salonik (Grecja). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Saloniki Makedonia (SKG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Salonik SKG od 310 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Salonik (Grecja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Saloniki Makedonia (SKG). Typ lotu: RoundTrip.