Tanie loty do Santa Cruz De La Palma

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Santa Cruz De La Palma. Port lotniczy La Palma (SPC) jest jedynym lotniskiem na La Palmie należącej do Wysp Kanaryjskich. Lotnisko znajduje się 8 kilometrów od centrum miasta. Na lotnisku do dyspozycji turystów są wypożyczalnie aut, a także podziemny parking na około 440 miejsc. Dostęp z lotniska do Santa Cruz de La Palma jest możliwy dzięki autostradzie LP-138, która jest poprowadzona tunelem pod pasem startowym i łączy się z autostradą LP-123 do Fuencaliente przez Hoyo de Mazo. Do centrum miasta można dostać się autobusem, przystanek znajduje się przed terminalem.
Promocja lotnicza, lot z Schonefeld BER do Santa Cruz De La Palma SPC od 436 PLN
Połączenie lotnicze z Schonefeld (Niemcy) do Santa Cruz De La Palma (Hiszpania). Wylot z lotniska Schonefeld Berlin Brandenburg Willy Brandt (BER), przylot na lotnisko La Palma La Palma Airport (SPC). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Santa Cruz De La Palma SPC od 1696 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Santa Cruz De La Palma (Hiszpania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko La Palma La Palma Airport (SPC). Typ lotu: RoundTrip.