Tanie loty do Stambułu

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Stambułu. Stambuł posiada dwa lotniska- pierwszym z nich jest Lotnisko Stambuł-Atatürk (IST), czyli największy port lotniczy w całej Turcji. Jest zlokalizowany w europejskiej części miasta około 15 km na południowy wschód od centrum miasta. Lotnisko rocznie obsługuje aż około 26 milionów turystów. Jeśli chcesz polecieć bezpośrednio do Polski, możesz znaleźć takie połączenie z Warszawy. Drugim lotniskiem jest Lotnisko Sabiha Gökçen (SAW), które znajduje się już po azjatyckiej stronie. Oddalone jest od azjatyckiej części centrum Stambułu o 20 km, a od europejskiej części o około 45 km. Port słynie z bardzo wysokiego standardu technologicznego i przyjmuje głównie tanie linie lotnicze. Chcąc wydostać się z lotnisk najwygodniej jest wybrać shuttle busy, które z Stambuł-Atatürk do centrum miasta jadą około 30-45 minut, a z Międzynarodowym Lotniskiem Sabiha Gökçen około 60-70 minut. Połączenia są realizowane regularnie.
Promocja lotnicza, lot z Schonefeld BER do Stambułu SAW od 394 PLN
Połączenie lotnicze z Schonefeld (Niemcy) do Stambułu (Turcja). Wylot z lotniska Schonefeld Berlin Brandenburg Willy Brandt (BER), przylot na lotnisko Stambuł Sabiha Gokcen (SAW). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Stambułu IST od 978 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Stambułu (Turcja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Stambuł Istanbul Airport (IST). Typ lotu: RoundTrip.