Tanie loty do Tromso

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Tromso. Port lotniczy Tromsø (TOS) położony jest 3,1 km na zachód od Tromsø na wyspie Tromsøya, w regionie Troms, w Norwegii. Obecnie jest to największy port lotniczy na północy Norwegii. Inne nazwy lotniska to Langnes lub Tromso Lufthavn, które średnio obsługuje ponad 1,5 miliona pasażerów rocznie. Lotnisko jest położone bardzo blisko miasta, dzięki temu dojazd jest nieskomplikowany i prowadzi drogą numer 862. Lotnisko jest obsługiwane przez autobusy numer 40 i 42 firmy Cominor, które kursują pomiędzy 6:30, a 23:50. Podróż do centrum miasta trwa około 25 minut, a bilet kosztuje 25 NOK. Przed samym terminalem znajduje się postój taksówek, przejazd do centrum trwa około 10 minut, a koszt za tego rodzaju transport to około 120-150 NOK.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Tromso TOS od 913 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Tromso (Norwegia). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Tromso Langnes (TOS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Tromso TOS od 200 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Tromso (Norwegia). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Tromso Langnes (TOS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Tromso TOS od 240 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Tromso (Norwegia). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Tromso Langnes (TOS). Typ lotu: RoundTrip.