Tanie loty z Krakowa

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty z Krakowa. Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice (KRK) – lotnisko położone jest 11 km na zachód od centrum Krakowa, w miejscowości Balice. Pod względem natężenia ruchu pasażerskiego plasuje się na drugim miejscu w kraju, tuż po warszawskim Lotnisku Chopina. Na lotnisko z Krakowa najlepiej jest dostać się pociągiem Kolei Małopolskich, podróż trwa tylko 18 minut. Autobusem również możemy pojechać jednak przejazd zajmuje od 30 do 45 min w zależności od korków.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Zurychu ZRH od 526 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Zurychu (Szwajcaria). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Zurych Kloten (ZRH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Paryża CDG od 329 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Paryża (Francja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Paryż Charles de Gaulle (CDG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Dusseldorfu DUS od 341 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Dusseldorfu (Niemcy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Dusseldorf Dusseldorf Intl Airport (DUS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Londynu LGW od 268 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Londynu (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Londyn Gatwick (LGW). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Gdańska GDN od 101 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Gdańska (Polska). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Gdańsk Rębiechowo (GDN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Dubaju DXB od 1851 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Dubaj Dubaj Intl Airport (DXB). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Stuttgartu STR od 352 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Stuttgartu (Niemcy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Stuttgart Stuttgart Airport (STR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Frankfurtu FRA od 733 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Frankfurtu (Niemcy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Frankfurt Frankfurt Intl Airport (FRA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Lyonu LYS od 273 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Lyonu (Francja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Lyon Saint Exupery (LYS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Cancun CUN od 2874 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Cancun (Meksyk). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Cancun Cancun Intl Airport (CUN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Warszawy WAW od 209 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Warszawy (Polska). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Chicago (IL) ORD od 2041 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Chicago (IL) (Stany Zjednoczone Ameryki). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Chicago (IL) O'Hare (ORD). Typ lotu: RoundTrip.