Tanie loty z Lublina

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty z Lublina. Port lotniczy Lublin (LUZ) – międzynarodowy port lotniczy położony 10 km na wschód od centrum Lublina, w miejscowości Świdnik. Z lotniska polecimy liniami: Wizzair, Ryanair, Eurowings, LOT. Popularne kierunki to: Dublin, Eindhoven, Kolonia, Kijów, Londyn, Oslo, Tel Awiw, Warszawa. Z lotniska dojedziemy do centrum miasta koleją lub autobusem.
Promocja lotnicza, lot z Lublina LUZ do Burgas BOJ od 499 PLN
Połączenie lotnicze z Lublina (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Lublin Świdnik (LUZ), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Lublina LUZ do Antalyi AYT od 700 PLN
Połączenie lotnicze z Lublina (Polska) do Antalyi (Turcja). Wylot z lotniska Lublin Świdnik (LUZ), przylot na lotnisko Antalya Antalya Airport (AYT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Lublina LUZ do Eindhoven EIN od 217 PLN
Połączenie lotnicze z Lublina (Polska) do Eindhoven (Holandia). Wylot z lotniska Lublin Świdnik (LUZ), przylot na lotnisko Eindhoven Eindhoven Airport (EIN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Lublina LUZ do Londynu LTN od 244 PLN
Połączenie lotnicze z Lublina (Polska) do Londynu (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Lublin Świdnik (LUZ), przylot na lotnisko Londyn Luton (LTN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Lublina LUZ do Oslo TRF od 200 PLN
Połączenie lotnicze z Lublina (Polska) do Oslo (Norwegia). Wylot z lotniska Lublin Świdnik (LUZ), przylot na lotnisko Oslo Sandefjord Torp (TRF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Lublina LUZ do Dublina DUB od 236 PLN
Połączenie lotnicze z Lublina (Polska) do Dublina (Irlandia). Wylot z lotniska Lublin Świdnik (LUZ), przylot na lotnisko Dublin Dublin Airport (DUB). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Lublina LUZ do Kijowa IEV od 164 PLN
Połączenie lotnicze z Lublina (Polska) do Kijowa (Ukraina). Wylot z lotniska Lublin Świdnik (LUZ), przylot na lotnisko Kijów Żuliany (IEV). Typ lotu: RoundTrip.