Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Katowic KTW od 195 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Katowic (Polska). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Katowice Pyrzowice (KTW). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Rzeszowa RZE od 199 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Rzeszowa (Polska). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Rzeszów Jasionka (RZE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Poznania POZ od 198 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Poznania (Polska). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Poznań Ławica (POZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Sofii SOF od 816 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Sofii (Bułgaria). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Sofia Sofia Airport (SOF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Mediolanu MXP od 724 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Mediolan Malpensa (MXP). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Manamy BAH od 3267 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Manamy (Bahrajn). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Manama Bahrain (BAH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Los Angeles (CA) LAX od 2451 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Los Angeles (CA) (Stany Zjednoczone Ameryki). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Los Angeles (CA) Los Angeles Intl Airport (LAX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Helsinek HEL od 754 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Helsinek (Finlandia). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Helsinki Vantaa (HEL). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Tallinna TLL od 843 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Tallinna (Estonia). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Tallinn Lennart Meri (TLL). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Nowego Jorku (NY) EWR od 1807 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Nowego Jorku (NY) (Stany Zjednoczone Ameryki). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Nowy Jork (NY) Newark (EWR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Genewy GVA od 779 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Genewy (Szwajcaria). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Genewa Cointrin (GVA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Rygi RIX od 843 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Rygi (Łotwa). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Ryga Ryga Intl Airport (RIX). Typ lotu: RoundTrip.