Ośrodek wypoczynkowy Bryza (Rowy)

Rowy, Wybrzeże Środkowe, Polska
Wypoczynek fas fa-umbrella-beach orange
Informacje podstawowe
  • Rezerwacja tel.: 717 24 24 24
  • Kod imprezy: FTR 129343/27
  • Biuro podróży: Almatur
  • Cena za 1 os. 1200 PLN
  • Rodzaj transportu: Autokar
  • Wyjazd z: Wodzisław Śląski
  • Długość oferty: 9 dni
  • Pełne wyżywienie
Rezerwacja imprezy
Udostępnij
Opis oferty
Rowy - Ośrodek Bryza
Kraj
POLSKA
Opis
Rowy - miejscowość turystyczna (dawniej osada rybacka) położona między Łebą a Ustką wśród lasów sosnowych są jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc letniskowych na polskim wybrzeżu. Położone na Pobrzeżu Słowińskim w gminie Ustka. Położone w bezpośrednim sąsiedztwie morza i jeziora Gardno i Słowińskiego Parku Narodowego - Światowego Rezerwatu Biosfery. W najbliższej okolicy warto zobaczyć: ruchome wydmy w Czołpinie, skansen Słowińców w Klukach oraz świętą górę Rowokół, muzeum przyrodnicze Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie. Oddalenie od ośrodków przemysłowych, bliskość Słowińskiego Parku Narodowego gwarantuje przyjeżdżającym czyste powietrze, wodę oraz piękną piaszczystą plażę. Nadmienić należy, że miejscowość wypoczynkowa Rowy otoczona jest pięknymi lasami sosnowymi.
Zakwaterowanie
Brak informacji
Wyżywienie
Ośrodek Wczasowy BRYZA położony jest na ogrodzonym terenie o powierzchni 2, 5 ha, w odległości ok. 500 m od morza (dojście przez piękny las sosnowy). 32 pokoje znajdują się w dwó ch piętrowych pawilonach, na terenie wypełnionym zielenią i przepięknymi, rzadko spotykanymi sosnami. Odległość ośrodka od centrum 600 m. Zapach sosnowej żywicy i bałtyckiego jodu czynią z tego miejsca wyjątkową oazę spokojnego wypoczynku.
Pokoje: 2, 3 lub 4 osobowe, wyposażone w TV kablową oraz lodó wkę i czajnik, wifi. Wszystkie pokoje mają własną łazienkę i balkon.
Do dyspozycji gości: trawiaste boisko do piłki nożnej i siatkó wki oraz boisko do mini koszykó wki. Wszystko to umiejscowione jest wśró d zieleni i drzew. Do dyspozycji wczasowiczó w jest 20 roweró w gó rskich, sprzęt plażowy, stoły do tenisa stołowego, dwa place zabaw dla dzieci.
Świadczenia
3 x dziennie: śniadania, obiady, kolacje - serwowane, dodatkowo ognisko z pieczeniem kiełbasek
Zakwaterowanie
Brak informacji
Wyżywienie
7 noclegó w.
Transport
3 x dziennie: śniadania, obiady, kolacje - serwowane, dodatkowo ognisko z pieczeniem kiełbasek
Ubezpieczenie
Autokarem z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem lub mikrobusem z klimatyzacją.
Cena nie obejmuje
Signal Iduna S.A.
Informacja o cenie:
Udostępnij
Położenie