Sindbad wstrzymuje czasowo połączenia do Włoch

Autokar linii SindbadInformacja dotycząca komunikatu Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym wirusem SARS-CoV-2, które zaleca unikanie podróży na całe terytorium Włoch, a także decyzją premiera Włoch Giuseppe Conte o wprowadzeniu strefy ograniczonego ruchu.

W związku z powyższym Zarząd firmy Sindbad sp. z o.o. podjął decyzję o czasowym zawieszeniu realizacji połączeń autokarowych do/z Włoch od dnia 9 marca do 3 kwietnia 2020. Trasy do i z Włoch obsługiwane przez przewoźnika biegną przez obszar objęty strefą ograniczonego ruchu, występuje tam największe zagrożenie wystąpienia wirusa Covid-19. Z tego względu zarząd linii autokarowej podjął decyzję o czasowym zawieszeniu przewozów do dnia 3 kwietnia 2020 roku.

Pasażerowie, którzy wykupili bilety za wstrzymane kursy mogą podjąć decyzję o bezpłatnym zawieszeniu biletu i wykorzystaniu go w terminie późniejszym lub o rezygnacji z przejazdu i otrzymaniu zwrotu wpłaconej kwoty, odpowiadającej niewykorzystanemu odcinkowi biletu.

Okres zawieszenia przewozów, w zależności od bieżącej sytuacji na terenie Włoch ,może ulec skróceniu lub wydłużeniu.

 

Obecnie nie są przewidywane inne ograniczenia na pozostałych, obsługiwanych przez linię Sindbad trasach międzynarodowych.


Wszystkie dostępne połączenia Sindbad znajdziesz w naszej wyszukiwarce:

Bilety autokarowe Sindbad