Tanie loty do Bari

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Bari. Lotnisko im. Karola Wojtyły położone jest 12 km od centrum Bari. Z lotniska do centrum Bari autobusy nr 16 kursują co ok. 35-50min. Czas podróży ok. 40min. Pociąg kursuje co 30-40min, a podróż zajmuje około 20min. Pociągi łączą stację kolejową Bari Aeroporto z centrum miasta. Postój taksówek znajduje się przed lotniskiem.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Bari BRI od 240 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Bari (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Bari Bari Palese (BRI). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Bari BRI od 155 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Bari (Włochy). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Bari Bari Palese (BRI). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Bari BRI od 887 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Bari (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Bari Bari Palese (BRI). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Bari BRI od 195 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Bari (Włochy). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Bari Bari Palese (BRI). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Bari BRI od 172 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Bari (Włochy). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Bari Bari Palese (BRI). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Bari BRI od 178 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Bari (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Bari Bari Palese (BRI). Typ lotu: RoundTrip.