Tanie loty do Burgas

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Burgas. Międzynarodowy port lotniczy w Burgas położony jest w malowniczej zatoce na południowym wybrzeżu Morza Czarnego, około 10 km od centrum miasta Burgas. Przystanek autobusowy znajduje się przed wejściem głównym do terminalu. Z lotniska do centrum Burgas kursuje linia nr 15. Autobus jedzie do głównego dworca autobusowego w Burgas skąd autobusem lub małym minibusem dojeżdża się do znajdujących się na południe i na północ od miasta ośrodków turystycznych. Postój taksówek znajduje się przed halą odlotów. Lotnisko obsługuje korporacja Eco-taxi. W strefie przylotów znajdziemy firmy świadczące usługę wynajmu auta.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Burgas BOJ od 499 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Lublina LUZ do Burgas BOJ od 499 PLN
Połączenie lotnicze z Lublina (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Lublin Świdnik (LUZ), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Burgas BOJ od 272 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Rzeszowa RZE do Burgas BOJ od 802 PLN
Połączenie lotnicze z Rzeszowa (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Rzeszów Jasionka (RZE), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Burgas BOJ od 218 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Burgas BOJ od 1030 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Burgas BOJ od 333 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Łodzi LCJ do Burgas BOJ od 783 PLN
Połączenie lotnicze z Łodzi (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Łódź Lublinek (LCJ), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Burgas BOJ od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Bydgoszczy BZG do Burgas BOJ od 801 PLN
Połączenie lotnicze z Bydgoszczy (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Bydgoszcz Szwederowo (BZG), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Burgas BOJ od 824 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Burgas BOJ od 363 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.