Tanie loty do Charkowa

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Charkowa. Lotnisko Charków-Osnowa położone w północno-wschodniej Ukrainie. Port lotniczy znajduje się w dzielnicy Kominternivskyi, niespełna 10 km od centrum miasta. Z lotniska odjeżdżają autobusy obsługujące trasy: nr 115: lotnisko - Prospekt Gagarina, nr 119: lotnisko - Akademika Barabashova - Akademika Pavlova – Studencheskaya - Geroev Truda, nr 152: lotnisko - Akademika Barabashova - Akademika Pavlova – Studencheskaya - Geroev Truda, nr 255: lotnisko - Akademika Barabashova Port lotniczy łączy z miastem trolejbus nr 5, kursujący na trasie: lotnisko - Prospekt Gagarina – ul. Universitetska. Przystanek znajduje się w odległości ok. 200 m od wyjścia z terminalu. Lotnisko obsługują taksówki „Airport”. Istnieje możliwość wynajęcia auta.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Charkowa HRK od 155 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Charkowa (Ukraina). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Charków Osnowa (HRK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Charkowa HRK od 102 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Charkowa (Ukraina). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Charków Osnowa (HRK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Charkowa HRK od 124 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Charkowa (Ukraina). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Charków Osnowa (HRK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Charkowa HRK od 155 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Charkowa (Ukraina). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Charków Osnowa (HRK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Charkowa HRK od 170 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Charkowa (Ukraina). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Charków Osnowa (HRK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Charkowa HRK od 33 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Charkowa (Ukraina). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Charków Osnowa (HRK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Charkowa HRK od 313 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Charkowa (Ukraina). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Charków Osnowa (HRK). Typ lotu: RoundTrip.