Tanie loty do Izmiru

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Izmiru. Międzynarodowy port lotniczy położony 24 km na południe od centrum Izmiru w Turcji. Autobusy miejskie kursują co godzinę - czas przejazdu to ok 50 min. Postoje taksówek znajdują się przed budynkiem terminalu lotniska. Na terenie lotniska istnieje możliwość wypożyczenia samochodu.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Izmiru ADB od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Izmiru (Turcja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Izmir Port lotniczy Izmir (ADB). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Izmiru ADB od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Izmiru (Turcja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Izmir Port lotniczy Izmir (ADB). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Izmiru ADB od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Izmiru (Turcja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Izmir Port lotniczy Izmir (ADB). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Izmiru ADB od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Izmiru (Turcja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Izmir Port lotniczy Izmir (ADB). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Izmiru ADB od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Izmiru (Turcja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Izmir Port lotniczy Izmir (ADB). Typ lotu: RoundTrip.