Tanie loty do Lamezia Terme

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty do Lamezia Terme. Port położony jest na południowo -zachodnim wybrzeżu, około 1 km od centrum Lamezia Terme we Włoszech. Lotnisko obsługuje autobus miejski. Postój taksówek dostępny jest przed lotniskiem. Na terenie lotniska swoje usługi świadczą również firmy wynajmujące samochody.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Lamezia Terme SUF od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Lamezia Terme (Włochy). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Lamezia Terme Sant'Eufemia (SUF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Lamezia Terme SUF od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Lamezia Terme (Włochy). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Lamezia Terme Sant'Eufemia (SUF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Lamezia Terme SUF od 192 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Lamezia Terme (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Lamezia Terme Sant'Eufemia (SUF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Lamezia Terme SUF od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Lamezia Terme (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Lamezia Terme Sant'Eufemia (SUF). Typ lotu: RoundTrip.