Tanie loty do Zanzibar

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty na Zanzibar. Lotnisko Zanzibar (ZNZ) – międzynarodowy port lotniczy położony na wyspie Zanzibar, nazywany również Kisauni Airport. Jest jednym z największych portów lotniczych w całej Tanzanii. Lotnisko położone jest 6 km na południe od Stone Town. Port lotniczy posiada jeden terminal przed którym znajduje się postój taksówek. Przed wybraniem taksówki koniecznie ustal cenę z kierowcą. Połączenia komunikacją miejską nie są regularne. Zorientuj się, czy Twój hotel organizuje transport busem dla swoich gości.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Zanzibar ZNZ od 3209 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Zanzibar (Tanzania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Zanzibar Kisauni (ZNZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Zanzibar ZNZ od 2368 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Zanzibar (Tanzania). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Zanzibar Kisauni (ZNZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Zanzibar ZNZ od 2356 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Zanzibar (Tanzania). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Zanzibar Kisauni (ZNZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Zanzibar ZNZ od 2361 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Zanzibar (Tanzania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Zanzibar Kisauni (ZNZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Zanzibar ZNZ od 2362 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Zanzibar (Tanzania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Zanzibar Kisauni (ZNZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Zanzibar ZNZ od 2883 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Zanzibar (Tanzania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Zanzibar Kisauni (ZNZ). Typ lotu: RoundTrip.