Tanie loty z Wiednia

Wybieraj z oferty 950 linii lotniczych

Tanie loty z Wiednia. Port lotniczy Wiedeń-Schwechat – największy międzynarodowy port lotniczy Austrii, oddalony o 18 km na południowy wschód od Wiednia, w pobliżu miasta Schwechat i 57 na zachód od słowackiego miasta Bratysława. Lotnisko obsługuje ponad 70 linii lotniczych. Jest bazą główną Austian Airlines. Z lotniska w zależności od terminala polecimy: T1 - Air Berlin, Niki, Terminal 2 -3 wykorzystuje Austrian Airlines Group, większość członków Star Alliance i wielu innych przewoźników, m.in. Emirates i El Al.
Promocja lotnicza, lot z Wiednia VIE do Puerto del Rosario FUE od 577 PLN
Połączenie lotnicze z Wiednia (Austria) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Wiedeń Schwechat (VIE), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wiednia VIE do Las Palmas LPA od 577 PLN
Połączenie lotnicze z Wiednia (Austria) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Wiedeń Schwechat (VIE), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wiednia VIE do Granadilla de Abona TFS od 532 PLN
Połączenie lotnicze z Wiednia (Austria) do Granadilla de Abona (Hiszpania). Wylot z lotniska Wiedeń Schwechat (VIE), przylot na lotnisko Teneryfa Teneryfa Południowa (TFS). Typ lotu: RoundTrip.